Zážitkové ubytování

 u VONI

Kdy jste jeli na ubytování za zážitkem?

Změňte význam dovolené a ubytování na vyšší nezapomenutelnou uroveň. 

Vyražte k nám na zážitkové ubytování do malebné vinařské obce Mutěnice. Nechte se pohltit krásou sklepních uliček a nasát atmosféru jižní Moravy. Samozřejmě jak jinak, než s pohárkem našeho skvělého vína, vybranými produkty, buď přímo od nás ze zahrady a domova, nebo od osvědčených dodavatelů. Základem pro nás je "čistota" všech surovin neboli organičnost.

Ve vybavení zážitkového ubytování naleznete vše, na co si vzpomenete, co zpříjemní váš pobyt a udělá ho jedinečným. Ubytování je vybaveno také moderní technologií a nadstandardními službami.

Víme, že kvalitní spánek udělá vaše ráno a zbytek celého dne krásnějším, proto si u nás dopřejete jednu z největších postelí v ČR s nejkvalitnějšími lůžkovinami.

Vrhněte se na zážitek, se kterým se nebudete chtít rozloučit.

Místo, kde si víno     (a nejen to) vychutnáte jinak

Jsme Vojta a Nikča. My dva a náš organický životní styl, dává veškerým našim činnostem, které děláme, ten správný smysl. Rádi říkáme, že jsme součástí přírody. Protože ona bez nás dokáže žít, ale my bez ní ne. Proto se k ní chováme zodpovědně.


Věnujeme se naturálním vínům a menšímu ekologickému farmaření, kde s láskou pečujeme o malé stádo ovcí Suffolk, dojnou krávu Milerku plemene Jersey a Sylvu plemene Čestr, kuřata, slepice, kačeny, prasta, včely a také o dva psy plemene Border kolie. 

A abychom vás co nejvíce k tomu všemu přiblížili, rozhodli jsme se pro zážitkové ubytování, kde nejen ochutnáte naše vína, ale i zkusíte spoustu našich produktů a užijete si ten pravý bezstarostný relax v nadstandartních prostorech.

Kde se ubytování nachází?

Obec Mutěnice leží ve zvlněné krajině obklopené vinohrady jihovýchodní Moravy 11 km od Hodonína. 


Vinařská tradice se tu dědí z otců na syny. Téměř každý vlastní vinohrad a vinný sklep. Raritou Mutěnic je lokalita s téměř pěti sty vinnými sklepy v části obce zvané „Búdy“. Každý z těchto sklepů má osobitý ráz, většina z nich je zdobena slováckými ornamenty.


A tam naše ubytování právě najdete.

Co najdete uvnitř našeho zážitkového ubytování?V celém objektu je podlahové vytápění.  Jednoduše si můžete regulovat teplotu v každém pokoji samostatně. K dispozici máte také klimatizaci. V koupelně je umístěn tyčový radiátor. Wi–Fi připojení v celém objektu. Jsme připraveni i na kolaře, s menším prostorem pro uschování kol. Zvířata vítána.


Návrh na denní program

Začněte ráno tím, že si nenařídíte budíček, jak jste zvyklí a budete vyspávat tak dlouho, jak jen to vaše tělo bude potřebovat. 

Po ranní hygieně si připravte snídani, která nejlépe chutná venku na terase, ale skvěle zní i třeba snídaně v posteli s výhledem na Mutěnice. 

Odpoledne si udělejte výlet například do Čejkovic, kde můžete navštívit oblíbený Sonnentor - nakoupit si skvělé čaje  a koření nebo projít si výrobní prostory. Vyžití tu je spousta. 

No a večer? To si dejte na gril něco dobrého k snědku a poseďte při láhvi skvělého vína od nás.

Tipy v mutěnicích a okolí (+ časová vzdálenost autem)


Okolí: