New Generation - New hope

New wine - New love

"JSME SOUČÁSTÍ PŘÍRODY.

ONA BEZ NÁS DOKÁŽE ŽÍT, MY BEZ NÍ NE.

PROTO SE K NÍ CHOVÁME ZODPOVĚDNĚ."

NOVÁ GENERACE - NOVÁ NADĚJE - NOVÁ VÍNA - NOVÁ LÁSKA

To, že to s přírodou a přístupem k ní myslíme vážně, není jen planý marketingový text. U všeho, co v životě a v našem podnikání děláme a pořizujeme, přemýšlíme. Není nám jedno jaké suroviny nakupujeme na kurzy vaření nebo v čem si případně odnášíte jídlo domů. Není nám jedno, jak se staráme o půdu na které hospodaříme s našimi vinohrady a ovcemi. Avšak eko-teroristi určitě nejsme. Jen používáme selský rozum a bereme si inspiraci od našich předků. Ti neměli jak prostředky, tak ani důvod si ničit svou půdu. Vždyť na ní byli závislí skrz obživu.

Přírodu milujeme! A obzvlášť tu, která je plná života.

S tím vším je spojené to, že chceme dalším generacím být naší činností inspirací a zároveň jim předat půdu, na které se dá hospodařit. Máme rádi biodiverzitu, proto máme všechny naše vinohrady zatravněné. Nepoužíváme žádné pesticidy a herbicidy.

Jak takové „projekty“ a myšlenky podpořit? Není nutnost si hned kupovat či pronajímat pozemky, ale stačí investovat trochu času do hledání farmáře, vinaře,… ve vašem okolí a podpořit je koupí jejich produktů. Ano, cena je často vyšší než v super-marketu, to dá rozum. Na druhou stranu, není potřeba si kupovat „nekvalitní“ věci v nadměrném množství, ale dopřát si kvalitu před kvantitou.

Na trhu nejsme jen my, VONI, je nás naštěstí čím dál víc. Jsme rádi, že můžeme být v řadě těch, od kterých jsme se inspirovali, a zároveň i ti, kteří dál mohou inspirovat a přispívat přírodě.

Díky tomu jsme se rozhodli ztvárnit naše „upsání“ pro přírodu. Předávat inspiraci a zkušenosti dalším generacím. K podpoře a veřejnému šíření se můžete přidat i vy – jednoduše zakoupením našeho nového trička v balíčku. Finance, které z prodaných triček získáme, jdou opět do dalších projektů, které pomalu již připravujeme. Takže náš příběh pokračuje a vy se máte na co těšit. Děkujeme.